Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Filter
te: వడపోయి

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
te: %file ఫైలును భద్రపరచలేకపోయాం. ఏదో తెలియని లోపం దొర్లింది.

en: Search in
te: ఇందులో వెతుకు
