Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Media
th: สื่อ

en: Loading...
th: กำลังโหลด...

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
th: ไฟล์ %file ไม่สามารถบันทึกเนื่องจากเกิดข้อผิดพลาดที่ไม่ทราบสาเหตุ

en: Search in
th: ค้นหาใน

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
