Media JWPlatform (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Reset
uk: Скинути

en: Player
uk: Програвач

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Filter
uk: Фільтр

en: Media
uk: Медіа

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Video ID
uk: Ідентифікатор відео

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
uk: Неможливо зберегти файл %file. Сталася невідома помилка.

en: Search in
uk: Шукати

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)
