Media Library (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: Type
bn: টাইপ

en: Size
bn: সাইজ

en: Name
bn: নাম

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Media
bn: মাধ্যম

en: System
bn: সিস্টেম

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »
