Media Library (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: user
cs: uživatel

en: Type
cs: Typ

en: more
cs: více

en: Size
cs: Velikost

en: Name
cs: Jméno

en: User
cs: Uživatel

en: Files
cs: Soubory

en: Media
cs: Média

en: System
cs: Systém

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: No files available.
cs: Žádné soubory nejsou k dispozici.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Library
cs: Knihovna

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
