Media Library (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: user
el: χρήστης

en: Type
el: Τύπος

en: more
el: περισσότερα

en: Size
el: Μέγεθος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: User
el: Χρήστης

en: Files
el: Αρχεία

en: Media
el: Μέσα

en: System
el: Σύστημα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: No files available.
el: Δεν υπάρχουν αρχεία.

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
