Media Library (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Type
gu: પ્રકાર

en: more
gu: વધુ

en: Size
gu: માપ

en: Name
gu: નામ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: « first
gu: પ્રથમ
