Media Library (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: Type
hu: Típus

en: more
hu: tovább

en: Size
hu: Méret

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: User
hu: Felhasználó

en: Files
hu: Fájlok

en: Media
hu: Média

en: System
hu: Rendszer

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Uploaded
hu: Feltöltött

en: No files available.
hu: Nincsenek elérhető fájlok.

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Library
hu: Könyvtár

en: Media Library
hu: Médiakönyvtár

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
