Media Library (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: user
id: anggota

en: Type
id: Jenis

en: more
id: selengkapnya

en: Size
id: Ukuran

en: Name
id: Nama

en: User
id: Pengguna

en: Files
id: Berkas

en: System
id: Sistem

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: ‹ previous
id: ‹ sebelumnya

en: next ›
id: selanjutnya ›

en: Apply
id: Terapkan

en: « first
id: « awal

en: last »
id: akhir »

en: Offset
id: Letak

en: No files available.
id: Tidak ada file yang tersedia.

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Library
id: Pustaka

en: Media Library
id: Perpustakaan Media

en: Asc
id: Urutan turun
