Media Library (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (22 entries)

en: user
it: utente

en: Type
it: Tipo

en: more
it: altro

en: Size
it: Dimensione

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: User
it: Utente

en: Files
it: File

en: System
it: Sistema

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: ‹ previous
it: ‹ precedente

en: next ›
it: seguente ›

en: Apply
it: Applica

en: « first
it: « prima

en: last »
it: ultima »

en: Offset
it: Scostamento

en: No files available.
it: Nessun file disponibile.

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Library
it: Biblioteca

en: Master
it: Principale
