Media Library (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Type
ku: جۆر

en: more
ku: زیاتر

en: Size
ku: قەبارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: System
ku: سیسته‌م

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »
