Media Library (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: user
lt: narys

en: Type
lt: Tipas

en: more
lt: daugiau

en: Size
lt: Dydis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: User
lt: Narys

en: Files
lt: Failai

en: System
lt: Sistema

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: No files available.
lt: Failų nėra.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Library
lt: Biblioteka

en: Media Library
lt: Media biblioteka

en: Add selected files to the media library
lt: Pasirinktus failus pridėti prie media bibliotekos

en: Remove selected files from the media library
lt: Pasirinktus failus pašalinti iš media bibliotekos

en: Include in library
lt: Pridėti į biblioteką
