Media Library (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: user
ro: utilizator

en: Type
ro: Tip

en: more
ro: mai multe

en: Size
ro: Mărime

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: User
ro: Utilizator

en: Files
ro: Fișiere

en: System
ro: Sistem

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: No files available.
ro: Nu sunt fișiere disponibile.

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
