Media Library (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: user
si: පරිශීලකයා

en: Type
si: වර්ගය

en: more
si: තවත්

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
