Media Library (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: user
sr: корисник

en: Type
sr: Tип

en: more
sr: још

en: Size
sr: Величина

en: Name
sr: Име

en: User
sr: Корисник

en: Files
sr: Фајлови

en: Sort by
sr: Сортирај по
