Media Library (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: user
ug: ئەزا

en: Type
ug: تىپى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Media
ug: مېدىيا

en: System
ug: سېستىما

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Uploaded
ug: يۈكلەنگەنلەر

en: - All -
ug: ھەممىسى
