Media Library (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: user
ur: صارف

en: Type
ur: قِسم

en: more
ur: مزید

en: Size
ur: حجم

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Name
ur: نام

en: User
ur: صارف

en: System
ur: نظام

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
