Media Library (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: user
af: gebruiker

en: Type
af: Tipe

en: more
af: meer

en: Size
af: Grootte

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: User
af: Gebruiker

en: System
af: Stelsel

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Library
af: Biblioteek

en: Master
af: Meester
