Media Library (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: user
ast: usuariu

en: Type
ast: Triba

en: more
ast: más

en: Size
ast: Tamañu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: User
ast: Usuariu

en: Files
ast: Ficheros

en: System
ast: Sistema

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
