Media Library (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: user
bg: потребител

en: Type
bg: Тип

en: more
bg: още

en: Size
bg: Размер

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: User
bg: Потребител

en: Media
bg: Медия

en: System
bg: Система

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
