Media Library (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: user
bs: korisnik

en: Type
bs: Tip

en: more
bs: još

en: Size
bs: Veličina

en: Name
bs: Ime

en: User
bs: Korisnik

en: System
bs: Sistem

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
