Media Library (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: user
cy: defnyddiwr

en: Type
cy: Math

en: more
cy: mwy

en: Size
cy: Maint

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Files
cy: Ffeiliau

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Apply
cy: Ceisio

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
