Media Library (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: user
da: bruger

en: more
da: mere

en: Size
da: Størrelse

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: User
da: Bruger

en: Files
da: Filer

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Offset
da: Forskydning

en: Uploaded
da: Uploadet

en: No files available.
da: Ingen tilgængelige filer.

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Library
da: Bibliotek

en: Media Library
da: Mediebibliotek

en: Asc
da: Stigende

en: Media library
da: Medie bibliotek
