Media Library (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: user
et: kasutaja

en: Type
et: Liik

en: more
et: veel

en: Size
et: Suurus

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: User
et: Kasutaja

en: Files
et: Failid

en: Media
et: Meedia

en: System
et: Süsteem

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: No files available.
et: Ühtegi faili pole saadaval.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Media library
et: Meediakogu
