Media Library (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: Type
eu: Mota

en: more
eu: gehiago

en: Size
eu: Tamaina

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Files
eu: Fitxategiak

en: System
eu: Sistema

en: Desc
eu: Beheraka

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: No files available.
eu: Ez dago fitxategirik eskuragarri.

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
