Media Library (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Type
fil: Uri

en: more
fil: marami pa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Files
fil: Mga talaksan

en: System
fil: Sistema

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »
