Media Library (7.x-1.1) - en to gd translation catalogue (9 entries)

en: Type
gd: Seòrsa

en: more
gd: barrachd

en: Size
gd: Meud

en: Reset
gd: Ath-shuidhich

en: User
gd: Cleachdaiche

en: Files
gd: Faidhlichean

en: Media
gd: Meadhanan

en: System
gd: Siostam

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir
