Media Library (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: more
gl: máis

en: Size
gl: Tamaño

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: User
gl: Usuario/a

en: Files
gl: Ficheiros

en: Media
gl: Medios

en: System
gl: Sistema

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
