Media Library (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: user
he: משתמש

en: Type
he: סוג

en: more
he: עוד

en: Size
he: גודל

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: User
he: משתמש

en: Files
he: קבצים

en: Media
he: מדיה

en: System
he: מערכת

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: No files available.
he: אין קבצים זמינים

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Library
he: ספריה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
