Media Library (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: user
hr: korisnik

en: Type
hr: Vrsta

en: more
hr: više

en: Size
hr: Veličina

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: User
hr: Korisnik

en: Files
hr: Datoteke

en: Media
hr: Mediji

en: System
hr: Sustav

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Asc
hr: Uzlazno
