Media Library (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: more
ka: მეტი

en: Size
ka: ზომა

en: Name
ka: სახელი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Files
ka: ფაილები

en: Media
ka: მედია

en: System
ka: სისტემა

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
