Media Library (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: Type
kk: Тип

en: Size
kk: Көлем

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: System
kk: Системасы

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
