Media Library (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Size
km: ទំហំ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Files
km: ឯកសារ

en: Media
km: មេឌៀ

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »
