Media Library (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Type
mn: Төрөл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Files
mn: Файлууд

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: System
mn: Систем

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
