Media Library (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: more
ps: نور

en: Size
ps: كچه

en: Name
ps: نوم

en: User
ps: غړی

en: Media
ps: رسنۍ

en: System
ps: سيستم

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
