Media Library (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (26 entries)

en: user
pt: usuário

en: Type
pt: Tipo

en: more
pt: mais

en: Size
pt: Tamanho

en: Reset
pt: Redefinir

en: Name
pt: Nome

en: User
pt: Usuário

en: Files
pt: Arquivos

en: Media
pt: Mídia

en: System
pt: Sistema

en: Desc
pt: Decrescente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: ‹ previous
pt: ‹ anterior

en: next ›
pt: próximo ›

en: Apply
pt: Aplicar

en: « first
pt: « primeiro

en: last »
pt: último »

en: Offset
pt: Deslocamento

en: No files available.
pt: Nenhum arquivo disponível.

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Library
pt: Biblioteca

en: Media Library
pt: Bibliotaca de mídia

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal

en: Media library
pt: Biblioteca de mídia
