Media Library (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: user
se: geavaheaddji

en: Type
se: Šládja

en: Name
se: Namma

en: User
se: Geavaheaddji

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
