Media Library (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: Type
sq: Lloji

en: more
sq: tjetër

en: Size
sq: Madhësia

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: User
sq: Përdoruesi

en: System
sq: Sistemi

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »
