Media Library (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: user
sv: användare

en: Type
sv: Typ

en: more
sv: mer

en: Size
sv: Storlek

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: User
sv: Användare

en: Files
sv: Filer

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: No files available.
sv: Inga filer tillgängliga.

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Library
sv: Bibliotek

en: Media Library
sv: Mediabibliotek

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Media library
sv: Mediabibliotek
