Media Library (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: Type
th: ประเภท

en: Media
th: สื่อ

en: System
th: ระบบ

en: No files available.
th: ไม่พบไฟล์ใดๆ
