Media Library (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: Type
ar: النوع

en: more
ar: المزيد

en: Size
ar: الحجم

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: User
ar: المستخدم

en: Files
ar: الملفات

en: Media
ar: ميديا

en: System
ar: النظام

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
