Media Library (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: Type
be: Тып

en: more
be: болей

en: Size
be: Памер

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: User
be: Карыстальнік

en: Files
be: Файлы

en: Media
be: Мультымедыя

en: System
be: Сістэма

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »
