Media Library (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Type
bo: རིགས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: System
bo: མ་ལག

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
