Media Library (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: user
ca: usuari

en: Type
ca: Tipus

en: more
ca: més

en: Size
ca: Mida

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: User
ca: Usuari

en: Files
ca: Fitxers

en: Media
ca: Multimèdia

en: System
ca: Sistema

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Uploaded
ca: Carregats

en: No files available.
ca: No hi ha fitxers disponibles.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Library
ca: Biblioteca

en: Master
ca: Mestre
