Media Library (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: Type
fi: Tyyppi

en: more
fi: lisää

en: Size
fi: Koko

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: User
fi: Käyttäjä

en: Files
fi: Tiedostot

en: System
fi: Järjestelmä

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: No files available.
fi: Tiedostoja ei ole saatavilla.

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Library
fi: Kirjasto

en: Master
fi: Isäntä
