Media Library (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: user
hi: प्रयोक्ता

en: Type
hi: प्रकार

en: more
hi: और भी

en: Size
hi: आकार

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Name
hi: नाम

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Files
hi: दस्तावेज

en: Media
hi: मीडिया

en: System
hi: प्रणाली

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: ‹ previous
hi: ‹ पिछले

en: next ›
hi: अगला >

en: Apply
hi: लागू करें

en: « first
hi: « प्रथम

en: last »
hi: अन्तिम »

en: No files available.
hi: कोई फाइल उपलब्ध नहीं  है

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: Library
hi: लाइब्रेरी
