Media Library (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: user
hy: օգտագործող

en: Type
hy: Տեսակ

en: more
hy: ավելի

en: Size
hy: Չափ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Media
hy: Մեդիա

en: System
hy: Համակարգ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը
