Media Library (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: user
is: notandi

en: Type
is: Gerð

en: more
is: meira

en: Size
is: Stærð

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: User
is: Notandi

en: Files
is: Skrár

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: System
is: Kerfi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Media Library
is: Margmiðlunarsafn
