Media Library (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: user
ja: ユーザー

en: Type
ja: タイプ

en: more
ja: 続き

en: Size
ja: サイズ

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: User
ja: ユーザー

en: Files
ja: ファイル

en: Media
ja: メディア

en: System
ja: システム

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: Apply
ja: 適用

en: « first
ja: « 最初へ

en: last »
ja: 最後 »

en: Offset
ja: オフセット

en: No files available.
ja: 利用可能なファイルがありません。

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Library
ja: ライブラリー

en: Media Library
ja: メディアライブラリー

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Media library
ja: メディアライブラリー
