Media Library (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Type
lv: Veids

en: more
lv: vairāk

en: Size
lv: Izmērs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: User
lv: Lietotājs

en: Files
lv: Faili

en: Media
lv: Multivide

en: System
lv: Sistēma

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: No files available.
lv: Nav pieejams neviens fails.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Library
lv: Bibliotēka
